Предложения за подобрение на сървъра

За всичко свързано в играта.
Post Reply
GreenWeed
Posts: 6
Joined: Mon Jan 22, 2024 12:42 pm

Предложения за подобрение на сървъра

Post by GreenWeed »

Здравейте,

1.Предлагам да се направи промяна в опцията вземи итемс (рингс пенд) за стоне, като се направи да ги пуска както до сега задължително ХП, но със две опции(понеже в момента пуска не екселент итеми, което е мега тъпо и няма абсолютно никакъв смисъл). По този начин ще се засили желанието на играчите да играят да си фармят стонета и да се сдобият със хубави итеми.
2.Предлагам да се направи Дуел евент целодневен през цялата седмица както е във събота и неделя, гаранция ще има движение и ще се засили интереса на играчите за игра.
3.Предлагам боса да се пуска през два, три часа понеже един Босс за 24 часа е прекалено малко и по този начин няма събиране на сет, понеже постоянно бъгва(незнам защо така тест итеми пуска постоянно)И тук да вметна хелм Дс въобще не пуска..да не би да му е спрян дропа!!??
4.Предлагам да се добави във играта Jewel of excellent, гаранция със този камък ще привлечем много нови играчи в сървъра ни както и ще си възвърнем доста от старите легенди..
5.Предлагам да се добавят последните итеми в рена търга( Flaming Phoenix, Dark Side, Queen, Guardian shield, Shinning staff, Imperial staff, Phantom mace and Huricane items)..(понеже вече над ембро има доста итемс нагоре както виждате.. )
По този начин ще се засили желанието на играчите да се борят за седмичните ранкове и ще се увеличи желанието да печелят рена за поредния хубав итем на рена търг евента..
Нека си спомним времената, когато XTYLING MU беше пълен не само в Бц и Дс, ами и по градовете.

Надявам се да съм бил полезен със дадените от мен предложения,бих се радвал ако се вземе отношение по поставените предложения от администраторите.
Тук е мястото, ако някой има още предложения..
Благодаря за вниманието.
Поздрави!
XTYLING
Site Admin
Posts: 1
Joined: Sun Jan 21, 2024 9:41 pm

Re: Предложения за подобрение на сървъра

Post by XTYLING »

Обнових списъка с наградите от рена търг-а за другите неща с времето. Ще ги имам на предвид.
Вземи предмет от Stone - подобрено от 1 до 2 опций
като може да се падне от 0 до 9 и от HP Rec 0-4
добавен е и още 1 Ресет :)
GreenWeed
Posts: 6
Joined: Mon Jan 22, 2024 12:42 pm

Re: Предложения за подобрение на сървъра

Post by GreenWeed »

Здравейте,

Имам още някоя друга идея..

1.По възможност би ли направил рена търга на 24 часа, понеже в момента времето за изчакване е прекалено много.
2.Относно боса можеш ли да го направиш да респаунва по няколко пъти на ден, че така на 24 часа по веднъж на ден е прекалено малко.
3.Относно фруйт би било яко ако ги направиш активни, но с определен лимит да речем по 10 фруйт на умение(стр, агг, вит и ене)демек 50 птс за адване над статс за закръгляне на уменията.
4.Относно куестовете мисля, че е време за разнообразие в отношение на мисийте(прекалено еднакво е и сме като роботи.. ) ,би било добре ако ги направиш след изпълнението на всеки един да адват точки към статс(Решението го оставям на теб да прецениш по колко да дава), ако естествено се съгласиш да го направишПо този начин ще се увеличи желанието на играчите да минават куестовете още повече като хем точки може да си добавят към статса и по между другото на някой хубав итем да попаднат.
Ако ми хрумне още нещо знам къде да го постна..
Бих се радвал, ако и някой от другите играчи се включи по темата с някое друго предложение за развитие и разнообразие по сървъра.
Разчитам на подкрепа от администраторите.

Поздрави: GreenWeed
GreenWeed
Posts: 6
Joined: Mon Jan 22, 2024 12:42 pm

Re: Предложения за подобрение на сървъра

Post by GreenWeed »

Здравейте,

Мисля, че е крайно време да се направи промяна в наградите от куестовете(говоря за рандом итемите).. Направи го, ако може да дава от последните сетове както направи със рена търга.
Гаранция ще засилиш желанието за игра и изпълняване на куестовете..
Относно Дсто ще е хубаво да се увеличат мобовете, понеже както се пълни в момента след 5мин игра мобовете рязко свършват и така до края и на фулл Дс е страшна работа, ако нещо обърни внимание моля..(споделям мнение и на други играчи тук)..
Благодаря за което!
Wojciech1991
Posts: 1
Joined: Thu May 02, 2024 4:37 pm

Re: Предложения за подобрение на сървъра

Post by Wojciech1991 »

Здравейте ! Аз съм на мнение, че не ни трябват допълнително resets (ресове) нито допълнително точки от куестовете ;) !!!

Относно куестите има как да бъдат разнообразни и с по-добри итеми :)

Относно боса и рена търга мисля, че е добре времето и на двете неща, все пак това е HARD сървър, а не FUN … колкото по-трудно се намират итеми толкова по-добре !

За стонето добре е измислено да дава само пенданти и рингове итеми няма смисъл (по горе обясних защо)

В ДС е хубаво да се провери защо бъгват често мобовете и да се оправи.

Поздрави на всички !
Last edited by Wojciech1991 on Fri May 03, 2024 4:53 am, edited 1 time in total.
GreenWeed
Posts: 6
Joined: Mon Jan 22, 2024 12:42 pm

Re: Предложения за подобрение на сървъра

Post by GreenWeed »

Здравейте,

Според мен пък най добрият вариант на този етап е да се обърне внимание точно на ресовете.
Тествано е на 45 рр геройте работят перфектно.
Всички раси стават актуални..
Елфа се изравнява по сила с БК за БЦ
(също така и се увеличава шанса за уар на Елфа)
Мгто и Смто се изравняват по мощ за уар
(Мгто става перфектно за Дс изравнява се с Смто)
Бк рефлектор влиза в действие с тези птс на 45 рр
Понеже нещата в момента са много неравностойни време е за промяна. Предполагам има и други хора на моето мнение, разчитам на подкрепа.
Дигнат ли се ресовете с гаранция доста хора ще се върнат да цъкат отново, особено като разберат, че си имаме ГМ и прави редовно евенти..
Обърнете внимание на коментара ми няма да сбъркате.

Поздрави:GreenWeed
negative
Posts: 1
Joined: Sun Apr 28, 2024 10:20 am

Re: Предложения за подобрение на сървъра

Post by negative »

Подкрепям ама МГ СМ как се изравняват не те разбеах :?:
GreenWeed
Posts: 6
Joined: Mon Jan 22, 2024 12:42 pm

Re: Предложения за подобрение на сървъра

Post by GreenWeed »

negative wrote: Fri May 03, 2024 11:15 am Подкрепям ама МГ СМ как се изравняват не те разбеах :?:
Във отношение на дмг спийда го конпенсира! 8-)
Post Reply